přírodní rtěnky

Přírodní péče o rty

Přírodní rtěnky jsou jednou z nezbytností ženské kosmetické výbavy. Ať už rudá či ve světlém tělovém odstínu, vždy vytvoří krásné smyslné rty a dotáhne líčení k dokonalosti. Bio rtěnky s přírodním složením dodávají rtům jemnou svůdnou barvu a také o ně pečují díky obsahu rostlinných olejů, másel a vosků.

Přírodní lesky rty jemně tónují a zároveň jim dodávají potřebnou výživu a hydrataci. Složení bohaté na množství rostlinných olejů, výtažků a másel o rty intenzivně pečuje a uzamyká v nich tolik potřebnou hydrataci. Přírodní lesk na rty dotáhne každé líčení k dokonalosti a zároveň přirozeně zvýrazní krásu rtů.

Přírodní konturovací tužky na rty přirozeně zvýrazní obrys rtů, zvětšují rty a zároveň zabrání rtěnce v rozpíjení. Přírodní konturovací tužka lze nanést na celou plochu rtů, místo rtěnky či jako podklad pod ní. Konturka na rty s přírodní složením na bázi minerálních pigmentů o rty pečuje, zjemňuje je a chrání je před dehydratací.

Přírodní rtěnky v tužce mohou plně nahradit rtěnku a vytvořit lehké přirozené líčení, díky obsahu minerálních pigmentů. Výživné přírodní složení plné rostlinných olejů, másel a vosků o rty intenzivně pečuje a zjemňuje je, zatímco minerální pigmenty a rostlinné výtažky rty lehce obarví a tónují.

  

Navštivte také

Doména www.napravo.cz

Pagerank: 0

S-rank:

Návštěvnost: Doposud 20081 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.napravo.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář